Fodrász

  • Cég neve

    Fodor Szalon

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Szendrő utca 30.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Fodor Szalon gyakorlattal rendelkező fodrászt keres teljes munkaidőben, alkalmazotti viszonyba.
A Budapest XII, kerületben lévő Fodor Szalonba keresünk gyakorlott fodrászt, alkalmazotti munkaviszonyba. L’Oréal és Kerastase termékekkel dolgozó, prémium szalonunk folyamatosan fejlődő vendégkőr miatt bővülni szeretne.

Elvárások

Tapasztalattal rendelkező fodrászokat keresünk.
Olyan jelentkezőket várunk, akik szeretnek csapatban dolgozni, hosszútávra keresnek biztos, támogató légkört.

Előnyt jelent

Dolgoztál aktív fodrászként, igényes vagy a munkádra. Szeretsz fejlődni és jól dolgozol csapatban.

Amit kínálunk

Folyamatos fejlődés. Rengeteg belső és külső képzés. Minőségi termékek és légkör. Csaptépítők és versenyképes fizetés. Nálunk a folyamatos fejlődés nagyon fontos, ezeket mind biztosítjuk. Ha vannak hiányosságaid a szakmában azokat segítunk elsajátítani. Ha nem ismered a Loreal termékeket az se tartson vissza. Első heteidben átképzéssel kezdünk, anyagismerettel, hogy az első vendégedet a szalonban nagy magabiztosággal tud fogadni. Ha szeretnél profi szakemberek között dolgozni és minőségi környezetben minőségi anyagokkal, igényes vendégkörrel dolgozni akkor bátran jelentkezz.

Céginformáció

A Fodor Szalon XII. kerület legszebb és legminőségibb szalonja. Kiépült, nagy vendégkörrel, luxus termékekkel és szolgáltatásokkal, stabil és családias csapattal.

A jelentkezem gombra kattintás után írj pár sort magadról, ha gondolod csatolhatsz önéletrajzot is, de ez nem feltétel.